Klíčenka Kožená Orbitkey 2.0 antracit

Produkt nemá žádné parametry.

• velmi kvalitní provedení

Jsem spokojený
    Plní funkce o kterých jsem četl.
    Je to Šikovna vychytávka. A do toho krasne vykonaná. na štěstí mam jen malé klíče Takze vsechny se tam vešly. Mam rad krasne věci. Ta k nim take patří a jiz jesem je doporučoval známým.
    Dokonce sam obednam jeste na dárky buď k narozeninám nebo Vánoční.
    Mam rad kořene kvalitní věci.Myslim ze cena odpovídá tomu co každého dne držím v ruce kdy otviram dveře do svého domova.Jsem rad ze jsem si to konečně pořídil

Produkt nemá žádné parametry.

ČÍM JE KLÍČENKA ORBITKEY VÝJIMEČNÁ?

• Kvalitní dvouvrstvá hovězí kůže s vnitřním polstrováním.
  • Tenké šroubky z nerezové oceli.
  • Elegantní očko s ošetřenými hranami pro připevnění klíčů od auta.
  • Pojme 3-7 běžných klíčů.
  • S možností výběru ze široké škály příslušenství (USB, otvírák a další).

VEJDOU SE DO ORBITKEY MOJE KLÍČE?

Většina klíčů se vejde bez problémů - jen musít mít alespoň 4mm otvor, mít placatou hlavičku a být kratší než 6 cm (od dírky ke konci klíče). Stejná pravidla platí i pro klíče s nepravidelnými otvary - podlouhlé, čtvercové, trojúhelníkové.

Všechno ostatní, co se nevejde do Orbitkey (například klíče od auta), můžete připnout k přiloženému kroužku.

• velmi kvalitní provedení

Jsem spokojený
    Plní funkce o kterých jsem četl.
    Dokonce sam obednam jeste na dárky buď k narozeninám nebo Vánoční.